Kvetinárstvo Florency

Kvetinárstvo Florency vzniklo v Dunajskej Strede v roku 2014 ako predajňa kvetín a drobných darčekov na Kukučínovej ulici. Neskôr sa presťahovalo na Hlavnú ulicu, kde pôsobíme dodnes. Tu disponujeme väčším priestorom, čo nám umožnilo rozšíriť sortiment predaja a esteticky obnoviť kvetinárstvo.
Okrem rezaných a črepníkových kvetín, rôznych kytíc a kvetinových boxov ponúkame rôzne darčekové predmety a suveníry i sezónne výrobky.
Svojich blízkych môžete prekvapiť kyticami, ktoré u nás pripravíme podľa vášho osobného želania – sami si určíte druh kvetu, farebné odtiene, doplnky ku kvetom, veľkosť kytice. Každý si môže nájsť svoj vlastný vkus.
U nás kúpite aj nábytok, doplnky do bytu, rôzne lampy, vence na dvere, dekoračné prvky na výzdobu stolov.

     Našou top špecialitou je zameranie sa na najkrajší sviatok v roku, na Vianoce. Kladieme veľký dôraz na zabezpečenie sviatočnej atmosféry u Vás doma práve našimi výrobkami. Naše kreatívne nápady nájdete v kompletnej výzdobe vianočných stromčekov, ikebán, ozdôb, snehových gúľ, anjelikov, škriatkov… Tomu sa potom prispôsobí aj celá naša predajňa, ktorá je rozdelená kvetinami na isté časti – vždy podľa ročného obdobia a aktuálnej sezóny.

     Darčekovými poukážkami môžete potešiť svojich blízkych i známych.

     Kvetinárstvo Florency nielen predáva, ale zabezpečuje aj ďalšie služby:
Ide o donášku objednaného tovaru v okresoch Dunajská Streda, Galanta, Senec a Komárno.

     Prijímame objednávky na organizovanie a prípravu svadieb, osláv narodenín, firemných akcií, detských aktivít, karu. Záujmu len o dekoráciu miestností a aranžmánu priestorov sme tiež naklonení.

     Pre nás je samozrejmé, že objednané smútočné vence dopravíme priamo do cintorína podľa želania klientov.

     Mnohí sa už zapojili do našich „workshopov“, ktoré pravidelne organizujeme pre záujemcov. Zabezpečíme základný materiál na výrobu a spoločne vkladáme svoje tvorivé schopnosti a činorodosť do nových výrobkov.

     V našich priestoroch máte možnosť vytvoriť si krásne fotografie na základe vašej smelej požiadavky.

     V zozname webshopov nájdete už aj naše kvetinárstvo! Môžete sa zoznámiť s našimi službami a produktivitou.

     Onedlho sa naši milí hostia a návštevníci môžu zapojiť do nášho blogu. Radi privítame vaše podnety a nápady, inšpirácie, konštruktívnu kritiku a potešia nás i slová pochvaly.

     V budúcnosti chceme našu kreativitu a nápaditosť ďalej rozširovať, naďalej sledovať aktuálne trendy v tejto oblasti, ďalej sa rozvíjať, vzdelávať a obnovovať našu predajňu. Želáme si, aby náš klient príchodom do Florency zabudol na každodenné povinnosti, aby odbúral v sebe stres, zhon a hektickosť doby, aby u nás našiel aspoň na chvíľu relax očí i mysle, aby sa mu otvoril obchod krásy, spokojnosti a pohodlia v našej rodinnej atmosfére, ktorú kolektív Florency už vytvoril.